Sutjeska propustila još jednu šansu

Piše: Reprezentacija.me 243 pregleda Dodaj komentar

Košarkaši Sutjeske poraženi su sinoć od ekipe MZT 92:83 u drugom kolu ABA 2 lige, u okviru prvog tunira koji se održava na Zlatiboru.

Nikšićani su nakon poraza od Zlatibora večeras odigrali meč sa dosta oscilacija, a još jednom su u finišu djelovali loše i propustili priliku da dođu do trijumfa, pa sa dva startna poraza već su pokazali da će teško ponoviti prošlu sezonu u regionalnom takmičenju.

Sutjeska je povela preko Sjefića u 26.minutu (58:56), na dva i po minuta prije kraja treće dioice imala i 62:56, ali je već do početka posljednje, četvrte četvrtine, MZT vratio prednost – 68:65. Šest i po minuta prije kraja Nikšićani su vodili (75:70), činilo se da će ovaj meč odraditi kako treba, ali je uslijedila još jedna loša završnica. Serijom 12:2 Makedonci su uspjeli da preokrenu, a u finišu čak i da dođu do ubjedljive pobjede.

Najbolji u redovima Sutjeske bio je Sejfić, koji je ubacoo 26 poena, kao i Milošević (21), dok je dvocifren bio još Korać (17), dok je dok MZT-a najefikasniji bio Amerikanac Olidžobi sa 24 poena.