Stefan Čavor blista u Bundesligi

Piše: Ognjen 846 pregleda Dodaj komentar

Odigrane su četiri utakmice 2.kola Bundeslige, a naš reprezentazivac Stefan Čavor je pružio sjajnu partiju u Lemgu, međutim i pored njegovih osam golova i pet asistencija Veclar je poražen 25:24. Zeleni su na četiri minuta do kraja čak vodili 24:22, potom su i imali napad za pobjedu ali su izgubili loptu, a onda im je Olfen presudio uz zvuk sirene. Holanđanin je upravo bio najefikasniji sa devet golova kod Lemga.
Aktuelni prvak Flensburg je deklasirao Gepingen 26:15, a sjajnu partiju pružio je Benjamin Burić koji je skinuo čak 19 lopti od čega jedan sedmerac. Na poluvremenu je golman iz BiH sveo rivala na šest golova, a on je imao 11 odbrana. Van je bio najefikasniji sa šest golova, dok su Gola i Glandorf postigli po četiri. Kod gostiju Kozina, Slišković i Zelenović su postigli po jedan gol.
Rajn Nekar Leven je slavio u Štutgartu 26:20, a naš Vladan Lipovina nije tresao mrežu rivala, dok je svoje veče imao Apelgrin sa 20 odbrana. Sigurson i Šmid su bili najefikasniji sa po 6 golova.
Berlin je na svom terenu savladao Minden 29:27, a prednjačio je Holm sa osam golova, dok je ponovo Mijajlo Marsenić bio odlican sa četiri. Kod gostiju Slovenac Luka Zvizej je bio najefikasniji sa osam golova.