Raičević u 93. minutu srušio Zetu!

Piše: Ognjen 691 pregleda Dodaj komentar

Golom Milivoja Raičevića u trećem minutu sudijske nadoknade Budućnost je savladala Zetu sa 1:0 u posljednjoj utakmici 7. kola Telekom 1. CFL.

Kada se mislilo da će se derbi kola završiti remijem bez golova kapiten domaćih Risto Radunović je uputio udarac, lopta se odbila od stative i dokotrljala do Raičevića, kome nije bilo teško da je ubaci u mrežu.

Golubovčani će, međutim, imati velikih primjedbi na suđenje, jer je izledalo da je lopta nakon udarca Ljujđuraja u 55. minutu cijelim prečnikom prešla gol-liniju. Pištaljka sudije Miloša Novovića se nije oglasila.

Budućnost se učvrstila na prvoj poziciji i vratila pet bodova prednosti u odnosu Mladost i Iskru. Zeta, s druge strane, pada nakon odličnog starta – izabranici Dejana Vukićevića su u posljednih 14 dana izgubili čak devet bodova, tri adminstrativnim putem i šest na terenu, nakon poraza od Dečića i Budućnosti.