Derbi bez pobjednika, pobjeda Titograda, Budućnost remizirala

Piše: Vladan 806 pregleda Dodaj komentar

Fudbaleri Zete i Sutjeske remizirali su rezultatom 0:0 u derbiju 16. kola Telekom 1.CFL.

Nikšićani su tako zadržali prvo mjesto na tabeli, sa dva boda više od današnjeg rivala, Budućnosti i OFK Titograda.

Budućnost pred svojim navijačima nije uspjela da savlada Grbalj – 1:1, iako je u većem dijelu meča bila u vođstvu. Prednost Podgoričanima donio je Igor Ivanović u 12. minutu, dok je konačan rezultat postavio Šaleta Kordić šest minuta prije kraja regularnog toka utakmice.

Pobjedu je u ovom kolu ostvario Titograd, koji je na svom terenu bio bolji od Mornara – 1:0. Gol odluke postigao je Marko Miličković u 60. minutu.

Gostujuće trijumfe ostvarili su Lovćen i Petrovac. Cetinjani su kao gosti savladali Iskru sa 3:1, dok je Petrovac bio ubjedljiv protiv Rudara u Pljevljima – 4:0.

Napadač Iskre Stefan Milošević i dalje prvi na listi strijelaca, sa devet postignutih golova u dosadašnjem dijelu sezone.