Filip
Piše: Filip 135 pregleda Dodaj komentar

Učinak je urađen za reprezentativce sa poslednjeg spiska.

Golmani:

Milan Mijatović (MTK Budimpešta) – Bio standardan na golu u porazu od Puškaš Akademije (3:0).

Matija Šarkić (Šruzberi) – Branio 90.minuta u porazu od Donkastera (0:2).

Miloš Dragojević (Budućnost) – Bio na klupi u porazu od FK Podgorice (1:2).

Odbrana:

Stefan Savić (Atletiko Madrid) –  Igrao do 74.minuta u pobjedi nad Eibarom (5:0).

Marko Simić (Liepaja) – Odigrao 90.minuta u pobjedi nad Ventspilsom (0:1).

Žarko Tomašević (Astana) – Odigrao 90.minuta u pobjedi nad Kizilharom (3:1).

Adam Marušić (Lacio) – Bio standardan u pobjedi nad Beneventom (5:3).

Risto Radunović (FCSB) – Igrao 90.minuta u pobjedi nad Botosani (2:1).

Igor Vujačić (Partizan) – U pobjedi nad Mačvom (1:2) odigrao 90.minuta.

Momčilo Raspopović (Astra) – Igrao od 78.minuta protiv Dinama Bukurešt. Meč je završen bez golova.

Dušan Lagator (Visla Plok) – Bio izvan sastava za meč protiv Jagilonie.

Esteban Saveljić (Rajo Valjekano) – Igrao cijeli meč u remiju bez golova protiv Loronjesa.

Ilija Martinović (Maribor) – Odigrao 90.minuta u remiju bez golova protiv Aluminija.

Vezni red:

Nikola Vukčević (Levante) – I dalje povrijeđen.

Vladimir Jovović (Jablonec) – Igrao čitav meč protiv Plzena (1:1).

Aleksandar Boljević (Eupen) – Igrao do 83.minuta i namjestio dva gola u pobjedi nad Šarlrom (2:3).

Aleksandar Šćekić (Partizan) – Bio na klupi u pobjedi nad Mačvom (1:2).

Marko Bakić (Muskron) – Odigrao 90.minuta u porazu od Klub Briža (4:2).

Sead Hakšabanović (Norčeping) – Odigrao 90.minuta u porazu od Djurgardena (1:0).

Miloš Zečević (Rudar) – Standardan u porazu od Zete (0:1).

Marko Vukčević (Podgorica) – Odigrao 90.minuta i dobio žuti karton u pobjedi nad Budućnosti (1:2).

Napad:

Fatos Bećiraj (Bein Jehuda) – Bein Jehuda gostuje Jerusalimu od 19 i 15.

Stevan Jovetić (Monako) – Potvrdio sjajnu formu i na utakmici protiv Bordoa. Kapiten “sokola” počeo je meč s klupe, ali je uspio da se upiše u strijelce. On je ušao u igru u 66. minutu kod prednosti 2:0, a u 90. je zatresao mrežu glavom i postavio konačan rezultat, to je bio njegov šesti pogodak u sezoni.

Dino Islamović (Rozenborg) – Odloženi mečevi Norveške Eliteserien.

Uroš Đurđević (Sporting Hihon) – Igrao 90.minuta u porazu od Real Ovieda (0:1).

Kristijan Vulaj (Dečić) – Igrao 90.minuta i dobio žuti karton u porazu od Jezera (1:0).

Igor Ivanović (Budućnost) – Bio izvan sastava za meč protiv FK Podgorice.