Sutjeska remizirala sa Napretkom

Piše: Vladan 901 pregleda Dodaj komentar

U drugom pripremnom meču na Zlatiboru Sutjeska nije postigla gol. Dobra stvar je da ga nije ni primila – duel sa Napertkom iz Kruševca završen je rezultatom 0:0.

Nikšićanima je pripalo prvo poluvrijeme, najbolje šanse su propustili Osmajić i Marko Vučić, a u nastavku je inicijativu preuzeo srpski superligaš.

Viđeno je po nekoliko pokušaja na obje strane, a najveću šansu za Napredak imao je Jović.

Crnogorski šampion je u subotu savladao reprezentaciju Zlatiborskog okruga rezultatom 3:0, a naredni meč igra u petak kada je protivnik Borac iz Banjaluke.

Sutjeska je igrala u sastavu: Giljen (46. Ličina), Ciger (60. Grivić), Bulatović (70. Babić), Nedić, Šofranac, Eraković (46. Stefanović), Janković (60. Bubanja), Vučić (46. Kojašević), Ćetković (60. Marušić), Osmajić (65. Janjić), Marković (46. Nikolić).