1.CFL: Sutjeska u 95. minutu izbjegla poraz od Budućnosti

Piše: Vladan 842 pregleda Dodaj komentar

Danas je odigrano vanredno kolo Telekom 1. CFL a u derbiju kola u Nikšiću Sutjeska je uspjela da izbjegne poraz iako je Budućnost od 24. minuta vodila sa 0-2.

Budućnost je bolje otvorila utakmicu i golovima Mirkovića u 18. i 24. minutu uspjela da dođe do velike prednosti od dva gola. Međutim, samo 4 minuta nakon drugog gola Podgoričana Cicmil je postigao gol za 1-2 što je bio i rezultat na poluvremenu.

U nastavku je viđena velika borba, Budućnost je željela da pobjedom priđe Sutjesci na samo dva boda manjka ali je nikšićki tim šokirao goste golom Markovića u 95. minutu, praktično u posljednjim trenucima utakmice.

Sutjeska je tako zadržava pet bodova prednosti u odnosu na najveće rivale na tabeli a u ostalim utakmicama postignuti su sljedeći rezultati:

Petrovac 0-1 Titograd (Mendi 26.)

Lovćen 1-0 Zeta (Čavor 80.)

Mornar 2-4 Grbalj (Škrelja 58., Đukanović(ag) 87. ; Vuković 2.,34.,62., Ze Markoš 24.)

Rudar 1-1 Iskra (Đalović 82. ; Boričić 70.)