Vladimir Mihailović solidan na debiju za njemački s.Oliver Vurcburg

Piše: Ognjen 773 pregleda Dodaj komentar

Košarkaši s.Oliver Vurcburga neprijatno su iznenadili svoje navijače na startu njemačkog košarkaškog šampionata.

Iako je Ludvigsburg u meč ušao kao blagi favorit, od domaćina se očekivalo više a na kraju su pretrpijeli poraz rezultatom 72:81.

Ušao je domaći tim u posljednju dionicu sa minusom od 13 poena, uspio je pet minuta prije kraja i da se približi na minus 6 ali nisu smogli snage za konačni preokret.

Za s.Oliver na ovom duelu debitovao je crnogorski reprezentativac Vladimir Mihailović koji je za nešto manje od 20 minuta upisao 7 poena, 2 skoka i 4 asistencije. U njegovom timu istakao se Odum sa 17 poena i 6 asistencija. U pobjedničkom sastavu ubjedljivo najbolji bio je Ruof koji je zabilježio 25 poena, 6 skokova i 5 asistencija.