Podgorica preokretom do pobjede nad Zetom

Piše: Vladan 147 pregleda Dodaj komentar

Fudbaleri Podgorice savladali su Zetu rezultatom 2:1 i tako prekinuli niz od sedam mečeva bez pobjede. Ujedno, produžili su niz bez trijumfa ekipe iz Golubovaca, koji traje od početka prvenstva.

Nakon izjednačenog prvog poluvremena, u kojem su obje ekipe mogle do gola, Zeta je povela u 48. minutu. Golman domaćina Nikola Ivezić loše je ispucao loptu i pogodio Vukčevića, kojem nije bilo teško da zatrese mrežu protivnika.

Podgorica je zatim krenula u ofanzivu, koja joj se isplatila u 67. minutu. Strijelac je bio Admir Adrović, glavom nakon centaršuta Luke Maraša.

Samo dva minuta kasnije bilo je 2:1 za domaće. Preokret je donio Arihiro Sentoku, na asistenciju Vladimira Boljevića.

Sjutrašnjim duelima Budućnosti i Dečića, odnosno Sutjeske i Iskre, nastaviće se 14. kolo Telekom 1.CFL. Runda će biti zatvorena u nedjelju, kada se sastaju Jezero – Mornar i Rudar – Petrovac.