Petar Orlandić spasio Hapoel

Piše: Reprezentacija.me 807 pregleda Dodaj komentar

petar orlandicCrnogorski internacionalac i član Hapoela iz Tel Aviva Petar Orlandić postigao je danas prvi gol za svoj novi klub.

Bivši napadač Zete je u 88.minutu pogodio gol Ironi Kirijat Šmone i poravnao je rezultat na 1-1. Prethodno je Abed u 71.minutu doveo goste do prednosti.

Orlandić je u ovom meču ušao sa klupe u 65.minutu, a iz meča u meč dobija sve veću minutažu kod trenera Ben Šimona.

Na meču sa Bnei Jehudom je u igru ušao u 61.minutu i asistirao je Omaru Damariju kod pogotka, a igrao je i protiv Hapoela iz Akre.

Učinak od jednog gola i jedne asistencije na tri odigrana meča (nešto više od 60 minuta igre) govore u prilog tome da je Orlandić već počeo da se isplaćuje “Crvenim Demonima”.