Odlična partija ajkula, Crna Gora bolja od Gruzije

Filip
Piše: Filip 173 pregleda Dodaj komentar

Vaterpolo reprezentacija Crne Gore savladala je Gruziju 8:19 (2:8, 4:6, 1:3, 1:2)  u drugom kolu grupe B finalnog turnira Svjetske lige.

Za razliku od jučerašnjeg meča sa Amerikancima, “ajkule” su od starta krenule jako i već u prvih 16 minuta dale čak 14 golova, to im je omogućilo ubjedljiv trijumf rezultatom 8:19.

Tim Vladimira Gojkovića je u svakom momentu u bazenu u Tblisiju bio dominantan, pa se pitanje pobjednika nije postavljalo, iako je Crna Gora u nastavku spustila ritam.

To je poslužilo stručnom štabu da razigra ekipu i pripremi je za iskušenja u nastavku takmičenja.

Aleksandar Ivović i Dušan Matković su postigli po četiri gola, Dragan Drašković tri, a po dva Miroslav Perković, Stefan Vidović i Aleksa Ukropina…

Naši vaterpolisti posljednji meč u grupi igraju u ponedjeljak protiv Japana od 16.15 časova.