Nema Volternig nije problem – sada imamo de Paulu! (VIDEO)

Piše: Ognjen 773 pregleda Dodaj komentar

U trećem kolu grupne faze Lige šampiona, rukometašice Budućnosti u Nordhauzenu su savladale domaći Tiringer rezultatom 32:26.  Moglo je sve to biti i ubjedljivije ali je trener Dragan Adžić u drugom poluvremenu odlučio da šansu ukaže i mlađoj garnituri.

Ipak, ono što je ostavilo poseban utisak na ovom meču jesu sjajne intervencije golmanke “plavih” Darli de Paule. Sjajnim intervencijama posjetila je na sada već legendu kluba, harizmatičnu Klaru Voltering koja je vrhunskim partijama pomjerala granice ženskog rukometa. Darli je bila i najzaslužnija što je Budućnost u prvom poluvremenu stekla plus koji je bio nedostižan. Jedna od njenih čak 17 odbrana izabrana je u TOP 5 trećeg kola EHF Lige šampiona. Još jedan dokaz da je uprava kluba još jednom ubola pravo u metu, a to nije prvi put.

Uživajte u 5 najboljih odbrana ovog kola.