Bez pobjede na startu kvalifikacija – Juniori neriješeno sa Farskim Ostrvima (FOTO)

Piše: Vladan 623 pregleda Dodaj komentar

Juniorska rukometna reprezentacija Crne Gore igrala je neriješeno na startu kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo.

Naši juniori igrali su neriješeno sa Farskim Ostrvim, a rezultat je bio 25:25. Na poluvremenu rezultat je bio 13:11 za Farska Ostrva.

Farska Ostrva su cijelu utakmicu vodila, držali prednost od 2, 3 gola razlika, da bi Crna Gora u 55. minutu preokrenula i imala prvo vođstvo na meču, 25:24.

Naredna 4. minuta, do 59. minuta nije bilo golova, da bi Farska Ostrva izjednačila na 25:25, što je i ostao rezultat na kraju meča.

U našoj reprezentaciji najbolji je bio Branko Vujović sa 10 golova.  Mile Ćuzović je postigao 4 gola, po 3 gola su dali Vladimir Kastratović i Božidar Simić. Stefan Jauković je postigal 2 gola, a po 1 gol su dali Luka Bujić, Luka Radović i Filip Vujović.

U reprezentaciji Farskih Ostrva najefikasniji je bio Aki Egilsnes sa 9 golova.

Narednu utakmicu Crna Gora igra sjutra protiv domaćina Švajcarske. Utakmica počinje u 19:30h.

Plasman na šampionat, koji će biti odigran od 28. jula do 7. avgusta u Danskoj, izboriće dvije najbolje selekcije iz grupe.