Remi Sutjeske i Zete, bez golova pod Goricom, pobjeda Mladosti

Piše: Vladan 775 pregleda Dodaj komentar

Fudbaleri Sutjeske, novi šampioni Crne Gore, remizirali su sa Zetom 1:1 u utakmici 31. kola Telekom Prve lige.

Vođstvo lideru donio je Osmajić u 35.minutu, da bi gosti iz Golubovaca preko Vujačića stigli do izjednačenja, igrao se 77. minut.

Budućnost je opet razočarala svoje malobrojne pristalice na stadionu pod Goricom. “Plavi” su prtotiv Grblja odigrali bez golova.

Mladost je dobru formu potvrdila u komšiluku. “Romantičari” su minimalcem savladali Kom, a najveće zasluge za to idu na račun Petrovića.

Rudar je otpisao Dečić. Pljevljaci su u Tuzima slavili sa 2:1, pa su šanse za baraž čete Viktora Trenevskog svedene na minimum.

Gosti su gol odluke dali u nadoknadi preko Kuča, koji je svojevremeno branio boje Dečića.

U uzbudljivoj utakmici u Danilovgradu, Petrovac je sa 3:2 savladao Iskru. Kacić je bio dvostruki strijelac, upisao se i Boričić za “nebesko-plave”. Za domaće su pogađali Milić i Kukuličić.