Novljani bez premca u Crnoj Gori

Piše: Reprezentacija.me 440 pregleda Dodaj komentar

Jadran je završio posao, sa 3:0 u finalnoj seriji slavio je protiv Primorca, a večeras kod kuće proslavio je devetu u nizu, a ukupno 12 titulu šampiona Crne Gore!

Ekipa Petra Radanovića bila je i večeras ubjedljiva u trećem meču finalne serije (10:4), a posao su završili u trećoj četvrtini koju su dobili 4:0.

Šampion je u posljednjih osam minuta ušao sa viškom od pet golova (9:4), a Kotorani su propustili čak šest napada (dva sa igračem više), kod 5:4 da dođu do izjednačenja.

Na golu je ponovo blistao Darko Đurović sa 16 odbrana, a Danilo Radović dao je tri – najviše u novljanskoj ekipi. Kod Kotorana, koji su ponovo bili neefikasni sa igračem više (8-1), po gol su dali Stanojević, Gardašević, Paunović i Mršić… A.M.

Jadran je sezonu završio duplom krunom (u finalu kupa bolji od Kotorana), a Primorac je ispao iz elitne Regionalne lige.

IZVOR: Pobjeda