Krstović asistent u velikoj pobjedi Lećea

Piše: Reprezentacija.me 223 pregleda Dodaj komentar

Nikola Krstović slavi – pobjeda njegovog Lećea, u kojoj je bio asistent kod trećeg gola (3:0) vrijedi dvostruko.

Leće sada ima sedam bodova više od Frozinonea koji je u zoni ispadanja iz Serije A, dok je Sasuolo na minusdevet…

Tim sa juga Italije je nakon 15 minuta imali dva gola prednost.

Prvi pogodak je u 11. minutu postigao francuski defanzivac Valentin Gendri, a onda se upisao i Patrik Dorgu četiri minuta kasnije.

Krstović je nakon sata igre asistirao kada je Roberto Pikoli postavio konačan rezultat.

Atalanta je opravadala ulogu favorita u Monci (2:1, strijelci Šarl de Ketelare i El Bilal Ture).

Dugo je izgledalo da će gosti iz Bergama bez problema slaviti, bilo je 2:0 u 72. minutu, ali se Monca nije predavala – u finišu smanjila preko Danijela Maldinija, a Valentin Karboni je u 96. pogodio stativu.

Frozinone je remizirao bez golova u gostima protiv Torina, dok je Fiorentina u Salernu bila bolja od posljednjeplasirane Salernitane – slavila je 2:0, pogađali su Kristijan Kuame i Džonatan Ikone.

IZVOR: Vijesti