Poraz Inčona, Mugoša prvo pogodio svoju pa protivničku mrežu

Piše: Rajko 679 pregleda Dodaj komentar

Četvrti vezani poraz za Inčon, ekipu za koju nastupa naš Stefan Mugoša, nanijeli su danas fudbaleri Ulsana.

Fudbaleri Inčona pretrpjeli su danas četvrti uzastopni poraz u ligi gostijući ekipi Ulsana u 9. kolu K lige Južne Koreje.

Naš centarfor, Stefan Mugoša, na ovom meču je upisan kao strijelac prvo autogola pa potom i gola.

On je u 22. minutu susreta postigao autogol za 2-0 za Ulsan koji je prethodno u 6. minutu susreta sa bijele tačke došao u vođstvo.

U nastavku susreta, u drugom poluvremenu, Mugoša se i na regularan način upisao u strijelce pošto je u 63. minutu pogodio za 2-1. Ispostavilo se da će to biti i konačan rezultat ovog susreta.

Inčon je pretposljednja ekipa na tabeli sa svega šest bodova iz devet odigraniih utakmica. Isto toliko ima i posljednjeplasirani Daegu.

U narednom kolu Inčon na svom terenu dočekuje Geongam.