Mugoša nastavlja da trese mreže u dresu Inčona

Piše: Ognjen 180 pregleda Dodaj komentar
Mugoša, Foto: Incheon United FC (Facebook)

Nova sezona, ponovo raspucani Stefan Mugoša… Crnogorski fudbaler i napadač Inčona pogodio je u 5. kolu južnokorejske K1 lige protiv Kvangdžua u gostima.

Bio je to njegov treći pogodak na startu sezone i u tom trenutku (49. minut) za vođstvo od 2:0 tima sa sjevera države – prije njega pogodio je i Seung-Ho Park.

Ipak, domaćin se nije predavao, smanjio je preko Gabrijela Tigraoa u 67. minutu da bi u 75. Mugoša svoje mjesto na terenu ustupio Do-Hjeok Kimu.

Samo tri minuta kasnije Kvangdžu je stigao do izjednačenja kada je pogodio Heui-Kjun Li.

Činilo se da je Inčon prokockao veliku prednost i da će se sa juga vratiti samo sa bodom, ali tako nije mislio Žerso Fernandeš – napadač iz Gvineje Bisao zatresao je mrežu u 97. minutu za konačnih 3:2.

Inčon trenutno drži peto mjesto na tabeli sa osam bodova, dva manje od lidera Pohanga.

IZVOR: Vijesti.me