Jovetić stigao Savića na tabeli

Piše: Ognjen 820 pregleda Dodaj komentar

Fudbaleri Sevilje pobijedili su ekipu Selte na svom terenu 2:1 u 34. kolu španske Primere.

Prvo poluvrijeme odigrano je bez golova, da bi na početku drugog dijela domaćini poveli preko Koree na asistenciju Ibore.

Gosti su brzo došli do izjednačenja i to poslije oštrog starta Lanjla nad Gvidetijem u 53. minutu. Sudija je pokazao na bijelu tačku, a presizan je bio Jago Aspasa.

Samo tri minuta kasnije, Ernandez je zaradio drugi žuti karton i ekipa iz Viga je imala igrača manje na terenu, što su iskoristili domaćini u 79. preko Visama Ben Jedera.

Do kraja meča nije bilo promjene rezultata i ekipa Horhe Sampaolija odnijela je vrijedna tri boda poslije čega su se izjednačili sa “Jorgandžijama” na tabeli.