214 poena u Baru – Mornar izgubio od Zadra

Piše: Vladan 803 pregleda Dodaj komentar

Košarkaši Mornara su praktično bez prave borbe, u meču bez odbrana, dozvolili Zadru da ih savlada.

O igri tima koji vode braća Đorđije i Mihailo Pavićević dovoljno govori konačan rezultat, jer je tim iz Dalmacije slavio sa 110:104.

Domaći nijednom nisu vodili, a već u prvoj četvrtini je Zadar dao 34 koša. U nastavku je rutinski održavao prednost, a sve što su Barani uspjeli da urade je da u pretposljednjem minutu priđu na minus četiri (93:97).

Lamont Džons sa 30 i Oktavijus Elis sa 25 poena su predvodili Mornar, dok su kod Zadrana najefikasniji sa po 27 bili Ivan Marinković i Boris Barać.

Barani su ostali pretposljednji na tabeli sa dvije pobjede i sedam poraza, a ovo im je bio četvrti uzastopni. Zadar sada ima skor 4-5.