Sutjeska završila evropsku priču za ovu sezonu: Borac za gol bolji od Nikšićana

Mirko
Piše: Mirko 205 pregleda Dodaj komentar
Fudbaleri Sutjeske ( Foto: FK Sutjeska )

Sutjeska je u Banjaluci i počela i završila kvalifikacije za Ligu Evrope.

Nikšićani su poraženi od Borca 1:0, pa ni u trećem meču ove sezone, nakon dva u domaćem prvenstvu (protiv Petrovca i Budućnosti), ne znaju za pobjedu.

Rano je pričati o krizi kraj Bistrice, ali niko nije očekivao ovakav start sezone…

Člana Premijer lige Bosne i Hercegovine je u drugu rundu kvalifikacija odveo Stojan Vranješ koji je u 35. minutu atraktivno u padu pogodio mrežu Vladana Giljena.

Sutjeska nije pokazala mnogo, ali je imala veliku šansu da povede – igrao se 23. minut kada je Milutin Osmajić iskosa sa desne strane pogodio u glavu golmana Borca Bojana Pavlovića…

U drugom poluvremenu će se pamtiti još jedan pokušaj Osmajića u 48. minutu, te pokušaj Nikole Stijepovića u 86. kada je loše šutirao nakon povratne lošte Bpža Markovića.