Forma “sokolova”: Učinak reprezentativaca u klubovima

Filip
Piše: Filip 186 pregleda Dodaj komentar

Učinak je urađen za reprezentativce koji su se našli na poslednjem spisku.

Golmani:

Milan Mijatović (MTK Budimpešta) – Branio 90.minuta i dobio žuti karton u pobjedi nad Ujpeštom (1:3).

Matija Šarkić (Šruzberi) – Dva zadnja meča bio izvan sastava zbog ponovljene povrede koja ga je udaljila početkom marta.

Miloš Dragojević (Budućnost) – U pobjedi nad Titogradom (0:2) branio 90.minuta.

Odbrana:

Stefan Savić (Atletiko Madrid) –  Igrao 90.minuta i postigao u Bilbaou prvi gol ove sezone, ali nije spriječio poraz Atletika u Baskiji (2:1). Savke je sjajno reagovao nakon kornera Karaska i pogodio za 1:1. Bio je to njegov drugi gol u karijeri u španskom prvenstvu, prvijenac je upisao u maju 2017. godine.

Marko Simić (Liepaja) – Odigrao 90.minuta u pobjedi nad Ventspilsom (0:1).

Žarko Tomašević (Astana) – Odigrao 90.minuta i dobio žuti karton u pobjedi nad Šakhtarom (0:1).

Adam Marušić (Lacio) – Bio standardan u pobjedi nad Milanom (3:0).

Risto Radunović (FCSB) – Igrao od 33.minuta u porazu od Sepsija (1:2).

Igor Vujačić (Partizan) – U pobjedi nad Spartakom Subotica (2:1) odigrao 90.minuta.

Momčilo Raspopović (Astra) – Igrao 90.minuta u porazu od Argesa (0:1).

Dušan Lagator (Visla Plok) – Odigrao 90.minuta i dobio žuti karton u pobjedi nad Gornikom (0:2).

Esteban Saveljić (Rajo Valjekano) – Igrao do 77.minuta i već u 2. minutu donio vođstvo “pčelicama” u duelu 36. kola sa Albaseteom (2:2). To je prvi gol stamenog defanzivca nakon 15 mjeseci, a ukupno četvrti u dresu kluba iz predgrađa Madrida.

Ilija Martinović (Maribor) – Odigrao 90.minuta u pobjedi nad Bravom (0:1).

Vezni red:

Nikola Vukčević (Levante) – I dalje povrijeđen.

Vladimir Jovović (Jablonec) – Igrao do 87.minuta u pobjedi nad Češkom Budejovicom (0:2).

Aleksandar Boljević (Eupen) – Igrao do 83.minuta i namjestio dva gola u pobjedi nad Šarlrom (2:3).

Aleksandar Šćekić (Partizan) – U pobjedi nad Spartakom Subotica (2:1) igrao do 70.minuta.

Marko Bakić (Muskron) – Odigrao 90.minuta u porazu od Klub Briža (4:2).

Sead Hakšabanović (Norčeping) – Odigrao 90.minuta u pobjedi nad Halmstadom (2:1).

Miloš Zečević (Rudar) – Standardan u porazu od Petrovca (3:1).

Marko Vukčević (Podgorica) – Bio izvan sastava za meč protiv Iskre.

Napad:

Fatos Bećiraj (Bein Jehuda) – Igrao od 65.minuta i postigao dva gola u dresu Bein Jehuda. U meču protiv Apoel Hadere postigao je golove za izjednačenje u 75. i 93.minutu, ali je ipak njegov tim izgubio autogolom u 94.minutu.

Stevan Jovetić (Monako) – Igrao od početka ali zbog povrede izašao u 16. minutu utakmice protiv Anžea. Utakmica je završena pobjedom Monaka (0:1).

Dino Islamović (Rozenborg) – Igrao 90.minuta i postigao pogodak na prijateljskom meču protiv Ranheima (2:1).

Uroš Đurđević (Sporting Hihon) – Igrao 90.minuta u remiju bez golova protiv Saragose.

Kristijan Vulaj (Dečić) – Igrao do 86.minuta u pobjedi nad Zetom (3:1).

Igor Ivanović (Budućnost) – Bio izvan sastava za meč protiv Titograda.