Emir Kujović nastavio da rešeta golmane u Švedskoj!

Piše: Ognjen 781 pregleda Dodaj komentar
Foto - ytimg.com

Crnogorski internacionalac u dresu Norčepinga nastavlja da teroriše golmane u Švedskoj!

Emir Kujović je u pobjedi Norčepinga postigao gol za 2-0, a njegov tim slavio je 3-1 nad Halmštadom.

Domaćin je do prednosti stigao u 20. minutu preko Kamare, da bi naš fudbaler u 36. povisio na 2-0. Kamara se u listu strijelaca po drugi put upisao u 67. minutu meča. Počasni gol za goste postigao je Barni u 74. minutu meča.

Nakon 29 odigranih kola Norčeping je prvi na tabeli sa 63 osvojena boda.

Kujović je u dosadašnjem dijelu šampionata postigao 20 golova i najbolji je strijelac lige.

Ovaj momak definitivno zaslužuje mjesto u reprezentaciji Crne Gore. U ovakvoj formi dosta može pomoći timu i vrlo lako ga možemo vidjeti već u narednom prijateljskom duelu sa Makedonijom.

Naše slobodno mišljenje je da Kujović šansu mora dobiti a oće li ili ne ostaje na selektoru i savezu.