Crna Gora nakon penala pobijedila Rusiju na Evropskom prvenstvu!

Piše: Vladan 1k pregleda Dodaj komentar

Crnogorska minifudbal reprezentacija ostvarila je veliko pobjedu na Evropskom prvenstvu!

U osmini finala prvenstva, crnogorska reprezentacija pobijedila je Rusiju

Prvo vođstvo na meču, Crnoj Gori je donio Aleksandar Mikijelj u 5. minutu. Nije prošlo mnogo i Rusija je već izjednačila u 6. minutu. Drugi gol Crna Gora je postigla preko Aleksandra Simića koji je bio precizan u 19. minutu, pa je na poluvremenu Crna Gora vodila 2:1.

Na startu drugog poluvremena, Rusija je izjednačila na 2:2, a gol je postigao Aleksei Medvedev i taj rezultat je ostao do kraja regularnog dijela.

Potom su se igrala dva produžetka, gdje nije bilo golova, pa se pobjednik morao znati posle penala.

U penal ruletu, Crna Gora je postigla dva gola, dok su ruski igrači bili neprezicni, tako da se Crna Gora plasirala u četvrtfinale Evropskog prvenstva.