Učinak reprezentativaca proteklog vikenda

Piše: Vladan 749 pregleda Dodaj komentar

Učinak naših reprezentativaca koji nastupaju u inostranstvu proteklog vikenda.

Stefan Savić (Atletiko Madrid, Španija) Savić odigrao briljantan meč u Madridskom derbiju. U prvom poluvremenu intervencijom na gol liniji, spasio siguran gol nakon šuta Ronalda. Intervencija o kojoj se jos uvijek priča. Tokom cijelog meča zajedno sa Godinom bio dominantan u duelima sa triom BBC.

Adam Marusić (Ostende, Belgija) Ostende ne igra kao na početku sezone, osvojen samo bod kod kuće protiv Varegema (1:1), Marušić proveo na terenu 90. minuta.  Solidna partija defanzivca “sokola”.

Elsad Zverotić (Sion, Švajcarska) Igrao do 68. minuta u porazu od Lugana u gostima (4:2), uspio da upiše asistenciju u 42. minutu.

Marko Vešović (Rijeka, Dinamo Zagreb) Rijeka je imala lijepu šansu da na svojoj Kantridi stavi tačku na prvenstvo i na dugogodišnju vladavinu Dinama, ali Sudani evro-golom u finišu meča  donio bod “modrima” i ostavio Dinamo u životu. Vešović odigrao svih 90 minuta i potvrdio dobru formu.

Marko Bakić (Alkokron, Španija) Alkokron poražen od Mirandesa u gostima sa 2:0, a Marko dobio šansu u posljednjih 25. minuta.

Nikola Vukčević (Braga, Portugal) Braga igra sve bolje, savladan Fairense minimalnim rezultatom u gostima, Djidjo odigrao 90. min i bio odličan na sredini terena.

Marko Janković (Partizan, Srbija) Marko Janković je ponovo pokazao o kakvom je igraču riječ. Partizan se dugo mučio sa Radnikom , gosti su čak vodili na poluvremenu. Janković je u 53. minutu poravnao rezultat lijepim golom i najavio preokret Partizana. Zamijenjen u nadoknadi meča da bi dobio zaslužene ovacije.

Nebojša Kosović (Partizan, Srbija) Odličan na sredini terena u teškoj pobjedi nad Radnikom. Nikolic mu vjeruje a mladi “vezista” odlično koriti ukazano povjerenje. Budućnost crnogorskog fudbala!

Stevan Jovetić (Sevilja, Španija) Krenuo je Joveta, krenula je i Sevilja. Crnogorskom majstoru je bio dovoljan nepun minut da zatrese mrežu Deportiva. Sevilja konačno slavila (4:2) a Stevan na terenu proveo svih 90. minuta uz odličnu igru.

Fatos Bećiraj (Dinamo Moskva, Rusija) Dinamo savladao SKA Khabarovsk u gostima sa 3:2, Bećiraj dobio šansu u posljednjih desetak minuta.

Filip Raičević (Bari, Italija) Specia bolja od Barija (1:0), Filip odigrao dobar meč, na terenu proveo 90. minuta ali nije uspio da spasi Bari od poraza.