Učinak odbojkaša u evropskim takmičenjima

Piše: Vladan 757 pregleda Dodaj komentar

Ni 20 poena Aleksandra Minića nisu bila dovoljna Vojvodini koji su poraženi od slovenačkog Ach Volley sa 3:1 u petom kolu Lige Šampiona.

Ksenija Ivanović upisala je svega 2 poena od čega 1 iz bloka u porazu Telekom Baku kod kuće od turskog Fenerbahčea te upisali peti poraz u isto toliko odigranih mečeva u Ligi Šampiona.

U prvoj utakmici četvrtine finala kupa CEV Božidar Ćuk je sa Olympiacosom poražen na gostovanju Gazprom Surgut sa 3:2 osvojivši 15 poena od čega 2 iz bloka. Osvajanjem 2 seta potrebna im je pobjeda u revanšu od 3:0 ili 3:1 za plasman u naredno rundu dok bi sa pobjedom od 3:2 igrali dodatni Zlatni set.

Vojin Ćaćić upisao je novu pobjedu u prvenstvu Irana, ovog puta Mizan Khorasan je savladao Matin Varamin sa 3:1.