Ubjedljiv poraz juniora od Švajcarske (FOTO)

Piše: Vladan 778 pregleda Dodaj komentar

Juniori Crne Gore ubjedljivo su izgubili u drugom kolu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Naši rukometaši poraženi su od vršnjaka iz Švajcarske rezultatom 30:19. Na poluvremenu Švajcarska je vodila 17:9.

Švajcarska je cijeli meč kontrolisala, vodila je cijelu utakmicu, da bi poslednjih 10 minuta igre imala i dvocifrenu prednost, što je do kraja meča i sačuvala.

Najbolji u našoj reprezentaciji bio je branko vujović sa 6 golova. Mile Ćuzović je dao 4 gola, po 2 gola su dali Stefan Jauković, Božidar Simić i Filip Vujović. Luka Radović, Dražen Mandić i Vladimir Kastratović su dali po 1 gol.

U reprezentaciji Švajcarske najefikasniji je bio Lenny Rubin sa 9 postignutih golova.

U drugom meču grupe, Makedonija je bila bolja od Farkih Ostrva 21:17.

Ovo je prvi poraz Crne Gore, nakon jučerašnjeg remija sa Farskim Ostrvima 25:25.

Švajcarska je u prvom kolu pobijedila Makedoniju 21:15.

Posle završenog drugog kola, Švajcarska je prva sa dvije pobjede, Makedonija ima jednu pobjedu i poraz, Crna Gora i Farska Ostrva po remi i poraz.

Sjutra Crna Gora igra sa Makedonijom.

Plasman na šampionat, koji će biti odigran od 28. jula do 7. avgusta u Danskoj, izboriće dvije najbolje selekcije iz grupe.