Počinju 9. Sportske igre Mrkojevići 2017

0
247

Od 7. – 21. avgusta i ove godine, održaće se tradicionalna 9. Kulturno-sportskamanifestacija u Mrkojevićima koja nosi preteču Dana Mrkojevića koji se ne održavajuu svom punom programskom sadržaju od 2009. godine.

Iz organizacionog odbora koje ove godine sačinjavaju Elvir Bajramović, Alisa Abazović, Dino Šabović i Stela Muslić ističu da igre zvanično počinju u ponedjeljak 7. avgusta gdje će veliki broj djece i sportskh rekreativaca moći da učestvuju, da se druže i takmiče na različitim lokacijama u Mrkojevićima u nekoliko sportova i sportskh disciplina – malom fudbalu, odbojci, tenisu, stoni tenisu, trčanju, plivanju, skokovima u vodi, ronjenu na dah,  skok u dalju, bilijaru, streljaštvu i skambliju.

Prijave za najavljene sportove i sportske discipline važe do 6. avgusta.

Generalni pokrovitelji ovogodišnje manifestacije je firma “Kalamper” i Omladinski odbojkaški klub “Mrkojevići”.

Prijatelji manifestacije su: Opština Bar, Osnovna škola “Mrkojevići”, Curanović Trans, Poliklinika Dr Zejnilović, Konoba Ribar, Konoba Makina Vučinića,  Građevinska firma Rašketić, Senad Bjarmaović iz New Yorka, Benicomerc, Toob i Irf, dok je medijski pokrovitelj portal Sport Bar.

Kompletan raspored igara; 

9.Sportske igre Mrkojevići 2017  07.– 21. avgust
Datum Vrijeme Aktivnost Mjesto održavanja
07.08. 18:15
19:00
Mini odbojka ( I kolo)
Tenis
Poligoni OŠ”Mrkojevići”
(Pečurice)
08.08. 19:00 Tenis Poligon OŠ”Mrkojevići” (Pečurice)
09.08. 18:15 Mini odbojka ( II kolo) Poligoni OŠ”Mrkojevići” (Pečurice)
10.08. 18:00 Skambilj OŠ”Mrkojevići” (Pečurice)
11.08. 18:15 Mini odbojka ( III kolo) Poligon OŠ”Mrkojevići” (Pečurice)
12.08. 09:30
10:00
19:00
Ronjenje na dah
Skokovi u vodi
Tenis
Plaža “Mali pijesak”
Plaža “Mali pijesak”
Poligon OŠ”Mrkojevići” (Pečurice)
13.08. 19:00 Tenis Poligoni OŠ”Mrkojevići” (Pečurice)
14.08. 18:00
18:30
19:00
19:30
Mini odbojka ½ finale
Mini odbojka ½ finale
Mini odbojka Meč za 3. mjesto
Mini odbojka Finale
Poligoni OŠ”Mrkojevići” (Pečurice)
15.08. 09:30
18:00
19:00
Plivanje
Stoni tenis (kvalifikacije)
Tenis
Plaža “Mali pijesak”
Poligoni OŠ”Mrkojevići” (Pečurice)
16.08. 18:30
19:30
20:00
20:45
21:30
22:00
22:30
Odbojka ½ finale
Odbojka ½ finale
Mali fudbal (kvalifikacije 1)
Mali fudbal (kvalifikacije 1)
Mali fudbal (kvalifikacije 1)
Mali fudbal (kvalifikacije 1)
Tenis
Poligoni OŠ”Mrkojevići” (Pečurice)
17.08. 15:00
18:00
19:30
20:30
21:00
Bilijar
Stoni tenis  ¼ finale
Stoni tenis  ½  finale
Stoni tenis finale
“Caffe Stela” Dobra Voda

OŠ “Mrkojevići”

18.08. 18:30
19:30
20:30
21:00
21:45
22:30
Odbojka ½ finale (revanš mečevi)
Odbojka ½ finale (revanš mečevi)
Odbojka Finale
Mali fudbal ½ finale (prvi mečevi)
Mali fudbal ½ finale (prvi mečevi)
Tenis
Poligoni OŠ”Mrkojevići” (Pečurice)
19.08. 18:00
19:00
Glineni golubovi
Tenis
Mogila Pečurice
Poligoni OŠ”Mrkojevići” (Pečurice)
20.08. 18:00
19:00
19:30
20:00
20:45
Streljaštvo
Trčanje
Skok u dalj
Mali fudbal ½ finale (revanš mečevi)
Mali fudbal ½ finale (revanš mečevi)
Poligon OŠ”Mrkojevići” (Pečurice)
Stara magistrala ( 800m, 400m )Poligoni OŠ”Mrkojevići” (Pečurice)
21.08. 20:30
22:00
Mali fudbal Finale
Završni program manifestacije
Poligoni OŠ”Mrkojevići” (Pečurice)

* Organizator zadržava pravo izmjene datuma u slučaju loših vremenskih uslova o čemu će javnost biti na vrijeme obaviještena..