“Plave” porazom završile grupnu fazu, bez glavnih igračica se ipak ne može

Mirko
Piše: Mirko 277 pregleda Dodaj komentar

Rukometašice Budućnosti poražene su od Krima 29:23 u posljednjem kolu grupne faze Lige šampiona.

Ekipa iz Slovenije je  neočekivano lako savladala našu ekipu. Iako utakmica nije imala rezultatski značaj očekivalo se više od izabranica Dragana Adžića. Prvo poluvrijeme je bilo dosta izjednačeno, međutim u nastavku slovenački prvak je potpuno preuzeo kontrolu i nekoliko puta imao i čak osam golova prednosti.

Što se tiče strijelaca kod Krima Zulić je odigrala sjajan meč postigla je 10 golova, Varagić je dala 6.

Radičević je bila najefikasnija kod Budućnosti sa 6 golova, Lazović je dodala 5.

Podsjećamo u ovom duelu nisu igrale Raičević, Mehmedović i golmanka Rajčić. Srećom, povrede nisu ozbiljnije i one bi trebalo da budu spremne da nastupaju za Crnu Goru u kvalifikacijama za Olimpijske igre i Evropsko prvenstvo, a potom i u četvrtfinalu Lige šampiona.

Protivnik u četvrtfinalu će biti ili Rostov ili danski Esbjerg, znaće se nakon raspleta u grupi 1.