Oslabljena Crna Gora remizirala protiv Kosova

Piše: Vladan 813 pregleda Dodaj komentar

Fudbaleri Crne Gore igrali su nerješeno pod Goricom protiv selekcije Kosova 1-1 (0:1), u 3 .kolu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Sokoli su uspjeli da izvuku bod uslijed burnih dešavanja koja su prethodila danas, bez selektora Tumbakovića, Ivanića, Stojkovića i pred praznim trbinama.

Selekcija Kosova šokirala je u 25. minutu kada nakon asistencije Haljimija po lijevoj strani i konfuzne naše odbrane gol postigao Miljota Rašica.

Blijeda igra crnogorske selekcije prikazana je u prvom poluvremenu bez konkretnih rješenja u napadu.

Ipak, do izjednačenja je došlo u 69. minutu kada je gol postigao Stefan Mugoša na sjajnu asistenciju Marka Jankovića. U želji da stignu do sva tri boda, Leković i Džudović su u igru ubacili ofanzivce Marka Bakića i Aleksandra Boljevića.

Desetak minuta prije kraja gosti su posle kornera sa lijeve strane imali priliku da postignu gol, ali je lopta prošla tik pored stative Mijatovića.