Odigran 6.vikend Jugopetrol EKO mini odbojke

0
481

U nedelju, 24. decembra, u sali Gimnazije “Slobodan Škerović” u Podgorici odigran je šesti vikend takmičenja u Jugopetrol EKO Mini odbojci  u konkurenciji djevojčica rođenih 2005/2006 godine. U nastavku slijede rezultati:

Budućnost Bemax – Gorštak 2:0 (21:5, 21:16)

Budućnost Bemax: Janković, Radulović, Ćetković, Đuranović, Bogojević, Lazović, Milačić, Đoković, Karadžić, Milonjić.

Gorštak: Živić, Šćepanović, Vujisić, Bulatović.

Top volley 3 – Budućnost Capital Plaza 1 0:2 (17:21, 7:21)

Top volley 3: Miranović, Dakić, Peku, Ćirović, Koljenović, Pavićević, Kažić, Baturan.

Budućnost Capital Plaza 1: Vuković, Čičić, Stanojević, Burzanović, Jovović, Bogojević.

Nikšić – Budućnost Bemax 2:0 (21:12, 21:14)

Nikšić: Đilas, Nikolić, Vulanović, Đurović.

Budućnost Bemax: Janković, Radulović, Ćetković, Đuranović, Bogojević, Lazović, Milačić, Đoković, Karadžić, Milonjić.

Morača 1 – Ivangrad 2011 2:0 (21:8, 21:7)

Morača 1: Kankaraš, Mijušković, Tošić, Jovović, Malbaški, Radović, Iličković, Petrović.

Ivangrad 2011: Ralević, A. Knežević, K. Knežević, Popović, Aković, Da. Vasović, Dr. Vasović, Popović.

Budućnost Capital Plaza 3 – Top volley 2 2:0 (21:12, 21:13)

Budućnost Capital Plaza 3: Mrđenović, Anđić, Petričević, Prelević, Mrđenović, Mugoša.

Top volley 2: Maraš, Ivanović, Salagić, Kovačević.

Mladost 2 – Morača 3 0:2 (13:21, 12:21)

Mladost 2: Arsić, T. Mrvaljević, Džudović, Petović, J. Mrvaljević.

Morača 3: Radunović, D. Vukanić, M. Vukanić, Vuković, Koprivica, Marić, Pejović, Martinović.

Mladost 1 – Albatros 2:0 (21:10, 21:10)

Mladsot 1: Ševaljević, Stanišić, Grbović, Telesmanić, Kilibarda, Radmanović, Tujković.

Albatros: Božović, Jablan, Stevović, Vojnović, Čeprnjić, Vasiljević, Hajduković, Kovačević, Roganović, Milanović.

Morača 3 – Mladost 1 0:2 (12:21, 12:21)

Morača 3: Radunović, D. Vukanić, M. Vukanić, Vuković, Koprivica, Marić, Pejović, Martinović.

Mladsot 1: Ševaljević, Stanišić, Grbović, Telesmanić, Kilibarda, Radmanović, Tujković

Morača 1 – Morača 2 2:0 (21:13, 21:14)

Morača 1: Tošić, Malbaški, Jovović, Petrović, Mijušković, Kankaraš, Radević.

Morača 2: Popović, Perović, K. Zindović, S. Zindović, Vukčević, Kujović, Rudan, Lalović.

Akademija 3 – Mrkojevići 1 0:2 (10:21, 2:21)

Akademija 3: Jokić, Radović, Zarubica, Kalezić.

Mrkojevići 1: Škretović, Kadić, Bidžur, Vukić, Rašketić.

Akademija 2 – Mrkojevići 2 1:2 (10:21, 21:15, 5:15)

Akademija 2: Mitrović, Čabarkapa, Simović, Vlahović.

Mrkojevići 2: Perazić, Kalamperović, Ćatović, Kurtović, Pecović.

Morača 2 – Mladost 2 1:2 (14:21, 21:13, 16:18)

Morača 2: Popović, Perović, K. Zindović, S. Zindović, Vukčević, Kujović, Rudan, Lalović.

Mladost 2: Arsić, T. Mrvaljević, Džudović, Petović, J. Mrvaljević.

Mrkojevići 1 – Mediteran 1 1:2 (21:14, 15:21, 7:15)

Mrkojevići 1: Škretović, Kadić, Rašketić, Vukić, Bidžur.

Mediteran 1: A. Kovačević, J. Kovačević, Delibašić, Novaković, Šćekić, Gudelj, Karagić, Vučinić, Radunović.

Budućnost Capital Plaza 2 – Top volley 3 2:0 (21:13, 21:18)

Budućnost Capital Plaza 2: Bulatović, Peković, Vučinić, Radonjić, Nikolić, Radojević.

Top volley 3: Miranović, Dakić, Peku, Ćirović, Koljenović, Pavićević, Kažić, Baturan.

Mrkojevići 3 – Akademija 2 0:2 (7:21, 4:21)

Mrkojevići 3: Cungu, Truma, Siškova, T. Pavićević, I. Pavićević, A. Peškan, V. Peškan, Popović, Đakonović, Purlija.

Akademija 2: Mitrović, Čabarkapa, Simonović, Vlahović.

Budućnost Capital Plaza 1 – Akademija 1 0:2 (17:21, 12:21)

Budućnost Capital Plaza 1: Vuković, Čičić, Stanojević, Burzanović, Jovović, Bogojević.

Akademija 1: Hrunić, Anđelić, Đukić, Durutović.

Top volley 1 – Budućnost Capital Plaza 3 2:1 (21:18, 17:21, 15:7)

Top volley 1: T. Đukić, U. Đukić, Milačić, Perišić, Jovićević, Đurović.

Budućnost Capital Plaza 3: Anđić, Petričević, Prelević, Manja Mrđenović, Mugoša, Mara Mrđenović.

Top volley 2 – Budućnost Capital Plaza 2 (12:21, 5:21)

Top volley 2: Salagić, Maraš, Ivanović, Kovačević, Ćupić.

Budućnost Capital Plaza 2: Bulatović, Peković, Vučinić, Radonjić, Nikolić, Radojević.

Gorštak – Top volley 1 2:1 (21:15, 19:21, 15:10)

Gorštak: Vujisić, Šćepanović, Živić, Bulatović.

Top volley 1: T. Đukić, U. Đukić, Milačić, Perišić, Jovićević, Đurović.

Akademija 1 – Mrkojevići 3 2:0 (21:6, 21:3)

Akademija 1: Hrunić, Anđelić, Đukić, Durutović.

Mrkojevići 3: Cungu, Truma, Siškova, T. Pavićević, I. Pavićević, A. Peškan, V. Peškan, Popović, Đakonović, Purlija.

Albatros – Nikšić 0:2 (10:21, 10:21)

Albatros: Božović, Jablan, Stevović, Vojnović, Čeprnjić, Vasiljević, Hajduković, Kovačević, Roganović, Milanović.

Nikšić: Đilas, Vulanović, Nikolić, Đurović.

Mrkojevići 2 – Akademija 3 2:0 (21:9, 21:12)

Mrkojevići 2: Kurtović, Ćatović, Kalamperović, Perazić

Akademija 3: Zarubica, Jokić, Radović, Čabarkapa

Ivangrad 2011 – Mediteran 2 2:0 (21:18, 21:18)

Ivangrad 2011: Ralević, A. Knežević, K. Knežević, Popović, Aković, Da. Vasović, Dr. Vasović, Popović.

Mediteran 2: Rajović, Đuričić, Beronja, Rucović, Vukoje, Nešević, Krivokapić.

Mediteran 1 – Mediteran 2 2:1 (21:11, 14:21, 15:11)

Mediteran 1: A. Kovačević, J. Kovačević, Delibašić, Novaković, Šćekić, Gudelj, Karagić, Vučinić, Radunović.

Mediteran 2: Rajović, Đuričić, Beronja, Rucović, Vukoje, Nešević, Krivokapić.