Ni Jovetić ne pomaže, Monako doživio još jedan poraz

Piše: Rajko 771 pregleda Dodaj komentar

Crnogorski reprezentativac, Stevan Jovetić, se nakon duge pauze zbog povrede večeras vratio u tim Monaka.

Ekipi Monaka nikako da krene u novoj sezoni francuskog šampionata.

Već 10 utakmica ekipa za koju igra i naš Stevan Jovetić ne zna za pobjedu a večeras su na svom terenu pretrpjeli i treći uzastopni poraz.

Večeras je bodove sa stadiona Luj II bodove odnijela ekipa Rena koja je slavila rezultatom 1-2.

Poveli su gosti već u 14. minutu golom Da Silve.

Nadu domaćoj ekipi da bi konačno mogla stići do pobjede donio je Falkao koji je u 49. minutu poravnao rezultat na 1-1.

Međutim, Ben Arfa je u 77. minutu ponovo donio prednost gostima a sasim tim, ispostaviće se, i veliku pobjedu.

Monako je trenutno na 18. poziciji Lige 1 i nakon devet odigranih kola ima svega šest osvojenih bodova.

Crnogorski reprezentativac i as Monaka, Stevan Jovetić, vratio se večeras na teren poslije pauze zbog povrede. Jovetić je u 78. minutu ušao u igru.

Raduje činjenica da je Jovetić odigrao nekoliko minuta na večerašnjem meču što će biti od velikog značaja za njega i nade da će biti još spremniji da pruži pomoć crnogorskoj reprezentaciji na predstojećim utakmicama Lige nacija.