Još jedno loše izdanje “Sokola”, Kosovo slavilo u Prištini

Piše: Vladan 796 pregleda Dodaj komentar

Fudbaleri Crne Gore poraženi su u Prištini od Kosova 2:0 u meču sedmog kola grupe A kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

To je četvrti poraz “sokola” u kojem su do pretposljednjeg kola osvojili tek tri boda.

Domaći su poveli u 11. minutu kada je pogodio Amir Rahmani nakon greške Danijela Petkovića.

Drugi gol je stigao u 35. minutu kada se u listu strijelaca upisao Vedat Murići.

Nastavilo je Kosovo i u drugom poluvremenu sa boljom igrom, ali golova u nastavku nije bilo.

Izabranici Faruka Hadžibegića kvalifikacije zatvaraju gostovanjem Englezima na Vembliju, koji su večeras ubjedljivo slavili protiv Bugarske- 0:6

Kosovo nakon ove pobjede ima 11 bodova, jedan manje od Češke i četiri manje od Engleske.