Janković pogodio za Partizan, Braga bolja od Hofenhajma

Piše: Reprezentacija.me 934 pregleda Dodaj komentar
REUTERS

Odigrani su mečevi prvog kola grupne faze LE, Partizan remizirao u Bernu dok je Braga Điđa Vukčevića osvojila 3 boda na gostovanju u Njemačkoj.

Partizan je dobro otvorio takmičenje u LE remijem protiv lidera švajcarskog šampionata ali je opšti utisak da su gosti mogli do čitavog plijena.

Marko Janković je bio strijelac za srpskog šampiona u 11. minutu nakon sjajnog driblinga u šesnaestercu domaćina i preciznog udarca sa nekih desetak metara.

Ipak, Jang Bojs je brzo izjednačio samo 3 minuta kasnije i tako postavio konačan rezultat na meču golom Fashnata.

Braga Điđa Vukčevića je iznenadila na gostovanju u Hofenhajmu. Strijelci za portugalsku ekipu bili su Tekšeira i Souza dok je jedini gol za domaćina postigao Vagner. Vukčević je odigrao svih 90 minuta.

Rijeka Marka Vešovića izgubila je kod kuće od AEK-a iz Atine 2:1, dok je Šerif Tiraspolj Stefana Mugoše remizirao na gostovanju Zlinu bez golova.

Večeras od 21:00 igraju Crvena Zvezda i Bate Borisov naših Stojkovića i Ivanića, dok Lacio Adam Marušića gostuje Viteseu.