CFL: Rudar dobio derbi, sjajni Dečić na drugom mjestu

Piše: Ognjen 809 pregleda Dodaj komentar

Fudbaleri Rudara pobijedili su Sutjesku 1:0 u derbiju posljednjeg kola prvog dijela prvenstva Crne Gore, dok je Dečić savladao Zetu 2:0 i probio se na diobu drugog mjesta sa ekipom Mladosti.

Gol odluke pod Golubinjom postigao je Predrag Brnović u 10. minutu. Loše je u toj situaciji reagovao i golman Sutjeske Vladan Giljen. U nastavku su Nikšićani propustili nekoliko prilika i prekinuli seriju od 10 mečeva bez poraza u domaćem prvenstvu.

Velika fešta u Tuzima nakon trijumfa Dečića nad Zetom, koji je domaći tim lansirao na diobu drugog mjesta na tabeli. Đuranović i Camaj su u drugom dijelu susreta savladali Mladena Božovića i donijeli veliki trijumf Dečiću.

Petrovac je golom Mikijelja savladao Lovćen, dok je Jedinstvo dva puta vodilo, ali je na kraju duel sa Grbljem završen podjelom bodova.