Adrović sa dva gola u tri minuta donio Kup Mladosti

Piše: Ognjen 862 pregleda Dodaj komentar

Pogocima Admira Adrovića u uvodnim minutima nastavka, fudbaleri Mladosti pobijedili su Igalo 2:0 i drugi put u klupskoj istoriji osvojili Kup Crne Gore.

Nakon 45 minuta tokom kojih je drugoligaš odlično parirao favoritu, “romantičari” su u nastavku preuzeli kontrolu utakmice.

Pobjednik je odlučen za samo tri minuta. U oba navrata Zoran Petrović bio je asistent, a Admir Adrović fantastičan rezultat.

Nakon tih pogodaka, šanse Igala svedenu su na minimum, a pobjeda Mladosti mogla je biti i ubjedljivija.

Miličković je pogodio stativu i prečku, dok je okvir gola uzdrmao i Novović.

Jedinu pravu priliku za Igalo u nastavku imao je Bojan Kopitović nakon čijeg udarca je sa gol linije loptu izbacio Jovan Nikolić.

Mladost je tako ponovila uspjeh iz 2015. kada je takođe bila najbolja u ovom takmičenju.

Igalo takođe može da se ponosi nakon sezone u Kupu u kojoj je prvi put stigla do meča za trofej.

Mladost – Igalo 2:0