Učinak crnogorskih fudbalera u inostranstvu

Piše: Ognjen 741 pregleda Dodaj komentar

ARENA u današnjem broju donosi učinak crnogorskih fudbalera u inostranstvu:

Vukašin POLEKSIC (Pecuj) – Primio dva gola, ali i imao nekoliko odlicnih intervencija u remiju sa Ferencvarošem (2:2).

Miroslav VUJADINOVIC (Laci, Albanija) – Jednom kapitulirao u pobjedi nad Fljamurtarijem – 2:1

Vladan GILJEN (Terbuni Puke, Albanija) – Primio gol u trijumfu protiv Burelija (3:1).

ODBRANA

Stefan SAVIC (Fiorentina) – Odigrao svih devedest minuta u pobjedi nad Cezenom (3:1), kojom je ,,viola“ prekinula niz od pet poraza u Seriji A.

Marko SIMIC (Kajzerispor) – Dobio žuti karton u remiju (0:0) protiv Antalijaspora. Kajzerispor obezbijedio plasman u elitu turskog fudbala.

Elsad ZVEROTIC (Sion) – Dobar u pobjedi nad Sankt Galenom u gostima (1:0).

Ivan KECOJEVIC (Cirih) – Igrao svih devedeset minuta protiv Jang Bojsa, koji su slavili na ,,Lecigrundu“ – 1:0.

Žarko TOMAŠEVIC (Kortijk) – Zamijenjen u 67. minutu meca sa Gentom, koji je kao gost došao do pobjede (1:0).

Saša BALIC (Metalurg Zaporožje) – Zatvorio lijevu stranu odbrane u remiju protiv Olimpika iz Donjecka (0:0). Dobio i žuti karton.

Savo PAVICEVIC (Crvena zvezda) – Odigrao svih devedeset minuta u pobjedi nad Radom (2:0).

Vladimir VOLKOV (Partizan) – Sa dva gola trasirao put ka pobjedi na gostovanju Vojvodini (4:0).

Miloš RADULOVIC (Napredak) – Odigrao cio mec protiv cacanskog Borca pred svojim navijacima (2:1).

Darko BULATOVIC (Radnicki Niš) – Dobar u pobjedi nad Novim Pazarom (3:1). Nišlije upisale cetiri trijumfa u posljednjih pet utakmica (uz jedan remi).

Dejan BOLJEVIC (Cukaricki) – Dobio priliku u posljednjih pet minuta duela protiv Mladosti u Lucanima (2:2).

Vladan ADŽIC (Suvon siti) – Odbrana ciji je dio primila pet golova u debaklu od Seula ELenda (5:1).

Miroslav KALUEROVIC (Terbuni Puke, Albanija) – Igrao svih 90 minuta u pobjedi nad Burelijem (3:1).

Nemanja VUKOVIC (Sakramento) – Odigrao cio mec protiv Rojal Monarha u gostima, Sakramento poražen – 1:0.

VEZNI RED

Adam MARUŠIC (Kortrijk) – Odigrao posljednjih pola sata utakmice protiv Genta na svom terenu (0:1).

Mladen KAŠCELAN (Arsenal Tula) – Igrao svih devedeset minuta, njegov tim izgubio od Krasnodara (3:0) i otežao sebi borbu za opstanak.

Vladimir BOLJEVIC (AEK Larnaka) – Jedan od boljih u pobjedi nad Apolonom u derbiju (2:0). Treceplasirani AEK na šest bodova od lidera APOEL-a.

Simon VUKCEVIC (Levadijakos) – Ušao u 67. minutu meca sa PAOK-om u gostima (1:0).

Mirko RAICEVIC (Hoverla Užgorod) – Ušao na poluvremenu meca sa Dinamom u Kijevu, kada je domacin vec imao ogromnih 5:0.

Marko VUKASOVIC (Keckemet) – Odigrao svih devedeset minuta u remiju sa MTK u Budimpešti (0:0).

Vladan SAVIC (Keckemet) – Ušao u 60. minutu duela protiv MTK.

Nemanja NIKOLIC (Dinamo Minsk) – Odigrao svih devedeset minuta u trijumfu nad Žodinom – 3:0.

Marko VUKCEVIC (Olimpija) – Solidan u pobjedi nad Radomljem (3:1).

Marko JANKOVIC (OFK Beograd) – Golom za 2:0 postavio konacan rezultat protiv Radnicog iz Kragujevca.

Dejan ZARUBICA (OFK Beograd) – Solidna partija u mecu protiv Radnickog. Zamijenjen u 58. minutu, kod rezultata 2:0.

Luka TIODOROVIC (Radnicki Kragujevac) – Zamijenjen na poluvremenu duela sa OFK-om. Dobio i žuti karton.

Darko MARKOVIC (Mladost Velika Obarska) – Dobio žuti karton u remiju protiv Zrinjskog u Mostaru (0:0), kojim je napravljen novi korak prema opstanku u Premijer ligi BiH.

Luka PETRICEVIC (Oranž Kaunti) – Odigrao odlicnih 90 minuta u pobjedi nad Portlandom (2:0), njegova ekipa na drugom mjestu Zapadne konferencije americke USL lige.

Vasko KALEZIC (Berum) – Igrao 20 minuta protiv Ranhajma (0:0).

NAPAD

Dejan DAMJANOVIC (Peking Guoan) – Odigrao svih devedeset minuta u pobjedi nad Šiažuangom (3:1). Peking prekinuo niz od pet meceva bez pobjede.

Stefan MUGOŠA (Aue) – Sa dva gola predvodio svoj tim do pobjede (3:0) nad Karlsrueom, jednim od kandidata za ulazak u Bundesligu. Zamijenjen u 76. minutu.

Aleksandar BOLJEVIC (Jong PSV) – Zamijenjen u 58. minutu meca sa RKC-om u gostima (2:2).

Mihailo PEROVIC (Ujpešt) – Ušao u 57. minutu, a u 69. pogodio i donio pobjedu nad erom (1:0).

Fatos BECIRAJ (Dinamo Minsk) – Postigao dva gola u pobjedi nad Žodinom – 4:0. Dobio žuti karton.

Stefan NIKOLIC (CSKA Soija) – Odigrao svih devedeset minuta u remiju bez golova na gostovanju Beroeu.

Petar ORLANDIC (Crvena zvezda) – Postigao vodeci gol u trijumfu nad Radom (2:0). Zamijenjen u 62. minutu.

Petar GRBIC (Partizan) – Odigrao posljednjih petnaestak minuta derbija protiv Vojvodine u Novom Sadu (0:4).

Ermin SERATLIC (Radnik Bijeljina) – Ušao u 64. minutu meca sa Veležom (0:0).

Admir ADROVIC (Muharak, Bahrein) – Postigao vodeci gol u pobjedi nad Manamom (2:0).

Luka ROTKOVIC (Okžetpes, Kazahstan) – Igrao svih devedeset minuta u remiju na gostovanju Tarazu (1:1).

Boris CMILJANIC (PSV) – Postigao gol za PSV (U19) u pobjedi protiv Ajaksa (4:2).