Učinak crnogorskih fudbalera u inostranstvu

Piše: Vladan 2.3k pregleda Dodaj komentar

Arena u današnjem broju donosi učinak crnogorskih fudbalera u inostranstvu.

GOLMANI

Danijel PETKOVIĆ (MTK, Mađarska) – Nije uspio da spriječi poraz od lidera Vašaša (3:2).

Marko KORDIĆ (Vojvodina, Srbija) – Nemoćan na gostovanju Mladosti u Lučanima (2:0).

Miroslav VUJADINOVIĆ (Korabi, Albanija) – Dva puta savladan u porazu od Kukešija u gostima – 2:0.

Andrija DRAGOJEVIĆ (Karmiotisa, Kipar) – Siguran u pobjedi nad Anagenisijem u gostima (1:0).

ODBRANA

Stefan SAVIĆ (Atletiko, Španija) – Standardno dobar, ovog puta u spektakularnoj pobjedi nad Granadom – 7:1.

Elsad ZVEROTIĆ (Sion, Švajcarska) – Na terenu proveo svih 90 minuta u pobjedi nad Grashopersom (4:2).

Ivan KECOJEVIĆ (Cirih, Švajcarska) – Dobio žuti karton u remiju sa Le Monom (1:1).

Esteban SAVELJIĆ (Levante, Španija) – Odigrao posljednjih dvadesetak minuta meča protiv Majorke (2:1).

Mijuško BOJOVIĆ (Đirmot, Mađarska) – Odbrana čiji je dio jednom kapitulirala u duelu sa Mezokovešdom (1:0).

Vladan ADŽIĆ (Suvon siti, Južna Koreja) – Dobio žuti karton u porazu od Gvan- đua (1:0).

Darko BULATOVIĆ (Čukarički, Srbija) – Zbog povrede zamijenjen u 36. minutu duela sa Crvenom zvezdom.

Stevan Vico (Inđija, Srbija) – Na terenu proveo svih 90 minuta u porazu na gostovanju Napretku (2:0).

Nemanja KARTAL (Radnički Niš, Srbija) – Igrao od 85. minuta meča sa Bač- kom Palankom (1:0).

Nemanja VUKOVIĆ (Indi Ileven, SAD) – Igrao svih 90 minuta u remiju sa Džeksonvilom (0:0.

VEZNI RED

Simon VUKČEVIĆ (Čaves, Portugal) – Učestvovao u pobjedi nad Uniao Madeirom (1:0), u osmini finala Kupa Portugala.

Adam MARUŠIĆ (Ostende, Belgija) – Zapažen u pobjedi nad Mehelenom u gostima (3:2).

Marko VEŠOVIĆ (Rijeka, Hrvatska) – Igrao do 87. minuta duela sa Osijekom, Riječani ubjedljivi – 3:0.

Vasko KALEZIĆ (Anagemnisi, Kipar) – Zbog povrede zamijenjen u 35. minutu utakmice protiv Karmiotise (0:1).

Vukan SAVIĆEVIĆ (Slovan, Slovačka) – Vratio se nakon povrede i odigrao svih 90 minuta u pobjedi nad Senicom (2:0).

Marko JANKOVIĆ (Partizan, Srbija) – Ušao u 76. minutu meča sa Voždovcem u gostima (0:3).

Asmir KAJEVIĆ (Čukarički, Srbija) – Zamijenjen u 73. minutu utakmice protiv Crvene zvezde na ,,Rajko Mitiću” (3:1).

Dušan LAGATOR (Čukarički, Srbija) – Dobio žuti karton u porazu od Zvezde.

Nedjeljko VLAHOVIĆ (Radnik Surdulica, Srbija) – Ušao u 62. minutu meča protiv Novog Pazara (3:0).

Darko MARKOVIĆ (Željezničar, BiH) – Odigrao svih 90 minuta protiv Sarajeva, dobio žuti karton.

Ivan FATIĆ (Sloboda Tuzla, Bih) – Ušao na poluvremenu meča protiv Olimpika u Sarajevu (3:3).

Ivan DELIĆ (Borac Banjaluka, BiH) – Postigao gol u pobjedi nad Zvijezdom (3:0). Zamijenjen u 66. minutu.

Marko ĆETKOVIĆ (Sarajevo, BiH) – Solidan u gradskom derbiju protiv Željezničara (0:0). Dobio žuti karton, zamijenjen u 87. minutu.

NAPAD

Stevan JOVETIĆ (Inter, Italija) – Dobio priliku u posljednjih desetak minuta meča protiv Kaljarija, Inter opet razočarao – 1:2.

Dejan DAMJANOVIĆ (Seul, Južna Koreja) – Ušao u 84. minutu meča protiv Ulsana pred svojim navijačima (1:0).

Filip RAIČEVIĆ (Vićenca, Italija) – Postigao gol za pobjedu na gostovanju Pizi (1:0). Zamijenjen u finišu meča.

Fatos BEĆIRAJ (Dinamo Moskva, Rusija) – Igrao svih 90 minuta u porazu od Fakela (2:1). Dinamo i dalje lider na tabeli druge lige.

Stefan MUGOŠA (Minhen 1860, Njemačka) – Ušao u 69. minutu meča protiv Fortune, ali prekasno da uradi nešto više (1:3).

Petar GRBIĆ (Adana, Turska) – Igrao od 58. minuta na gostovanju Manisasporu (1:2). Dobio žuti karton.

Damir KOJAŠEVIĆ (Vardar, Makedonija) – Odigrao svih 90 minuta u remiju protiv Sileksa u gostima (0:0).

Aleksandar BOLJEVIĆ (Vasland Beveren, Belgija) – Upisao asistenciju u pobjedi svoje ekipe nad Eupenom (4:2). Zamijenjen u 87. minutu.

Stefan NIKOLIĆ (Radnik Surdulica, Srbija) – U pobjedi nad Novim Pazarom (3:1) postigao prvi gol za ekipu iz Surdulice.