Poznati učesnici četvrtfinala: Smiljanić startovao pobjedom

Piše: Reprezentacija.me 687 pregleda Dodaj komentar

Fudbaleri Budućnosti, Grblja, Mladosti, Ibra, Lovćena, Igala i Mornara pridružili su se ekipi Sutjeske u četvrtfinalu Kupa Crne Gore.

Budućnost je i drugi put bila bolja od Iskre u Kupu, a treći put ove sezone, računajući i prvenstvo  – kao i u prvom meču, izabranici Dragana Kažića slavili su 2:0.

U meču u kome nije bilo ni neizvjesnosti, ni želje domaćina da zakomplikuje revanš, golove su postigli Ristović u 26. i Pejaković u 45. minutu.

Mladost je savladala Zetu na Trešnjici, na debiju Branka Smiljanića. Nakon 4:0 prije dvije sedmice, sada je bilo 2:1.

Zeta je vodila na poluvremenu, golom Srđana Krstovića, u nastavku su preokrenuli Adrović iz penala i Burzanović.

Grbalj, prošlogodišnji finalista, igrao je bez golova u Kotoru i odbranio 2:1 iz prvog meča.

Među osam najboljih su i četiri niželigaša.

Mornar je u meču čudnog kretanja rezultata savladao Dečić 4:3 u Baru.

Gosti su na poluvremenu vodili 2:1, Barani preokrenuli na 3:2, Dečić stigao do izjednačenja golom Gardaševića, da bi u 90. minutu Racković postigao autogol za konačnih – sedam plus i pobjedu Mornara.