Novi gol – Bećo nastavio seriju, nova pobjeda za Dinamo

Piše: Ognjen 827 pregleda Dodaj komentar

Kako se bližio kraj šampionata, Fatos Bećiraj svakodnevno je podizao svoju formu a novi gol stigao je danas – u pobjedi nad “davljenikom” Saratovim 0:3 Bećo je postigao drugi gol za svoj tim.

U 60. minutu zamjenio je čuvenog Pavela Pogrebnjaka tako da mu je bilo potrebno svega 15 minuta da zatrese mrežu domaćina.

Preostale golove postigao je Pančenko u 71. i 93. minutu meča, a asistent je upravo bio crnogorski reprezentativac.

Ovaj meč za goste nije imao nekog rezultatskog značaja obzirom da su već ranije proslavili ulazak u elitu dok su domaćini propustili veliku šansu da dođu do zone spasa. Ipak, imaće još tri meča gdje će tražiti svoju šansu.

Dinamo je prvi na tabeli sa čak 12 bodova više u odnosu na prvog pratioca ekipu Tosna, koja je takođe obezbijedila viši rang naredne sezone.