Mladost osvojila Petrovac, Rudaru samo bod, poraz Sutjeske

Piše: Ognjen 730 pregleda Dodaj komentar

Fudbaleri Mladosti pobijedili su u Petrovcu 3:0, dok je Rudar ponovo razočarao navijače, remijem protiv Grblja.

45 minuta bilo je dovoljno šampionu da nastavi seriju pobjeda i protiv nezgodnog Petrovca. Poslije neubjedljivog prvog dijela, Podgoričani su već u 46. preko Raičevića najavili trijumf, a Adrović i Novović su pogodili za 0:3.

Rudar je imao inicijativu na startu meča protiv Grblja i tri velike šanse koje nije realizovao onda je Jablan postigao gol (jedini igrač koji je u svih 11 prvenstava postigao makar pogodak) i to je presjeklo Pljevljake.

Nijesu se oporavili sve do drugog poluvremena, a sve što su u nastavku uradili je pogodak preko Milunovića za 1:1.

Sutjeska je izgubila u Tuzima od Dečića 1:0 uz sjajan gol Kuča. Iskra je nadigrala Bokelj, a Lovćen Jedinstvo kao gost u Beranama.