Mihailović predvodio Tubingen do važne pobjede

Piše: Ognjen 820 pregleda Dodaj komentar

Vladimir Mihailović polako pokazuje sav svoj kvalitet zbog kojeg je Tubingen odlučio da baš njega angažuje i predstavi kao veliko pojačanje.  Njemačkom timu ove sezone nije krenulo baš najbolje , međutim pobjeda u ovom kolu nad Bremerhavenom od 84-80 nakon fantastičnog preokreta i sjajne partije našeg reprezentativca sigurno će im dati vjetar u leđa.

Mihailović je sa 18 poena za 30 minuta bio igrač meča i jedan od najzaslužnijih za preokret domaćih koji su na poluvremenu gubili sa 15 poena razlike. Uz njega sa 20 poena istakao se McKinney sa 22,Kaširov sa 16 i srpski košarkaš Ratkovica sa 10 poena.

“Walter Tigersi” se nakon 15. kola nalaze na 17-oj poziciji sa 4 pobjede i 11 poraza, ali igre našeg reprezentativca ohrabruju i sigurno je da će u nastavku sezone Tubingen igrati sve bolje a Mihailović biti jedan od najvažnijih igrača.