Mihailović blistao protiv Đorđevićevog Bajerna!

Piše: Ognjen 738 pregleda Dodaj komentar

Košarkaši Bajerna opravdali su ulogu favorita i u drugom kolu njemačkog košarkaškog šampionata savladali tim s.Olivera rezultatom 90:77.

Izabranici selektora Srbije Aleksandra Đorđevića, samo su u prvoj četvrtini imali neizvjestan rezultat a gosti su se držali ponajviše zahvaljujući crnogorskom košarkašu Vladimiru Mihailoviću koji se razigrao polovinom prvog kvartala.

Ulcinjanin je za 30 minuta na parketu postigao 17 poena (4 trojke iz 7 pokušaja), a dodao je 5 asistencija uz 5 ukradenih lopti. Pratili su ga Lejn sa 24 poena koji je i bio najefikasniji u poraženom timu, dok je 13 dodao Lončar.

U pobjedničkom sastavu Kleber je postigao 20, Buker 17, Bartel 14 i Reding 11. Vladimir Lučić postigao je 7 poena uz 2 skoka.

Slavili su i košarkaši Telekom Bona koji su bili bolji od Fraport Skajlajnersa. Nikšićanin Filip Barović za pobjednički sastav postigao je 7 poena uz 3 skoka.