Jovanka Radičević razbila ruski tim Astrahanočku!

Piše: Vladan 739 pregleda Dodaj komentar
Rukometašice Vardara pobijedile su ubjedljivo Astrahanočku 39:25 u četvrtom kolu Lige šampiona.

Promjena trenera prijala je skopskom timu, koji je u drugom poluvremenu razbio Ruskinje. 18:13 bilo je na poluvremenu, a onda u drugom dijelu čak 21 gol domaćih i vrlo ubjedljiv trijumf.

Naša reprezentativka Jovanka Radičević bila je posebno raspoložena i postigla je čak devet golova u pobjedi svog tima. Dankinja Kamila Herem i Hrvatica Andrea Penezić postigle su po 5, dok su Nemica Anja Althaus i Ruskinja Tatjana Hmirova upisale po 4 pogotka.

Vardara je nakon četvrtog kola stigao do mjesta broj jedan sa sedam bodova, Ferencvaroš ima pet, a Ruskinje su ostale na dva.

U grupi D Savehof je na svom terenu savladao Krim sa 26:24, 25:19, dok je Larvik bio bolji od Esbjerga sa 30:29.