Gosti skoro pa nezaustavljivi na otvaranju sezone, bilo je i iznenađenja, spektakularan pogodak sa centra…

Piše: Reprezentacija.me 782 pregleda Dodaj komentar

Prvo kolo Prve crnogorske fudbalske lige otvoreno je danas, gdje su tokom popodneva gostujuće ekipe dominirale zelenim tepisima duž naše države.

Za početak, iznenađenje. Petrovac je slavio u Radanovićima protiv favorizovanih “trikolora” koji su imali i najbolji prelazni rok ovog ljeta. Grbalj je poražen na svom terenu sa 0:2, golovima Vučinića i Popovića.

Mladost je trijumfovala u Pljevljima protiv Rudara sa 0:1 a jedini strijelac na susretu bio je Nedjeljko Vlahović u 27. minutu.

Sutjeska je slavila protiv novog-starog prvoligaša Koma, takođe u gostima, takođe minimalnim rezultatom. Gol je postigao Marko Vučić u 19. minutu susreta.

Jedina goleada viđena je između Dečića i Zete. Gosti su Tuzima slavili sa 1:4. Golove su za Zetu postizali Vukčević, Goranović, Nikola Krstović i Pavle Krstović. Jedini gol za Dečić postigao je Ilir Camaj.

Za kraj, obraz domaćinima sačuvala je ekipa Budućnosti. Aktuelni šampion savladao je Iskru sa 3:0. Strijelci za “plavo-bijele” bili su Nikač u 38. , zatim Sekulić i Raspopović u nadoknadi vremena.

Pogledajte pogodak Sekulića u 92. minutu koji je suvišno opisivati riječima.