Gol za pobjedu, Đorđević heroj meča!

Piše: Vladan 874 pregleda Dodaj komentar

Crnogorski reprezentativac Luka Đorđević pokazao je još jednom da se nalazi u odličnoj formi.

Tim Miodraga Božovića je u usponu, u poslednjih pet mečeva dobili su četiri, nalaze se na šestom mjestu, a jedan od najzaslužnijih za to je i naš napadač Đorđević.

U 16. kolu Premijer lige, Arsenal je na gostovanju osvojio tri boda pobijedivši SKA Habarovsk rezultatom 2:1. Poveli su gosti u 5. minutu preko Kangve, da bi domaća ekipa izjednačila u 33. Heroj utakmice bio je Đorđević golom u 86. minutu i svojoj ekipi donio nova tri boda.

Naš napadač je odigrao 13 utakmica i postigao pet golova u dosadašnjem dijelu šampionata.

Grofova ekipa je šesta sa 23 boda, bodom manje od Urala, koja je na petom mjestu, poziciji koja donosi izlazak u Evropu.