Crnogorci razbili Kosovo!

Piše: Ognjen 713 pregleda Dodaj komentar

Naša mlada selekcija očekivano lako je izašla na kraj sa Kosovom slavivši rezultatom 94:55.  Izabranici Igora Jovovića pitanje pobjednika su praktično riješili u prvoj dionici koju su dobili 27:9.

Silovito su krenuli Crnogorci u deulu protiv Kosova, pa su nakon prvih 10 minuta već imali velikih plus 18 (27:9).

Nijesu se izabranici Igora Jovovića zaustavljali ni u drugoj četvrtini, pa su na odmor pošli sa ogromnih plus 31 (53:22).

U nastavku meča selektor Igor Jovović je dao šansu svim igračima, a na kraju treće dionice na terenu se ništa nije promjenilo.

“Crveni” su pred posljednji period imali istu zalihu kao sa poluvremena.

Crnogorci nijesu spuštali gas, pa su do kraja meča uvećali rezultat na konačnih 94:55.

Najefikasniji u našoj selekciji bio je Radunović sa 13 pogodaka, 12 je postigao Drašković, dok je 11 upisao Popović, te poen manje Hadžibegović.

Kod selekcije Kosova, bolji od ostalih bili su Mekaj sa 15 i Nuši sa 9.