Zeta slavila u derbiju, novi poraz Rudara, Sutjeska na vrhu…

Piše: Reprezentacija.me 770 pregleda Dodaj komentar

Drugo kolo Crnogorske fudbalske lige je okončano uz veliku nestašicu pogodaka.

Derbi se igrao na “Trešnjici”, megdan su podijelili domaćin Zeta i Budućnost. U tvrdom meču koji je oskudijevao ljepotom fudbala, jedini i odlučujući pogodak postigao je Vladislav Rogošić u 88. minutu.

Mladost i Dečić, što reći… Zacemetiranih 0:0 u Podgorici za pravo iznenađenje Dečića protiv favorizovane Mladosti.

Novi trijumf Sutjeske u gostima, ovog puta stradao je Petrovac na svom stadionu minimalnim rezultatom – 0:1. Gol odluke djelo je Stefana Lončara u 50. minutu.

Novopečeni prvoligaš Kom gostovao je Iskri i podijelio bodove sa Danilovgrađanima. Po jedan pogodak na obije strane, Kopitović za Kom i Karaklajić za Iskru za konačnih 1:1.

Za kraj, novo pojačanje Grblja, Hulijan Montenegro, donio je prve bodove “trikolorima”. Sa 1:0 poražen je Rudar koji je izuzetno loše startovao sezonu, imajući u vidu da su, nakon dva kola, na začelju tabele bez osvojenih bodova.