VREMEPLOV Na današnji dan rukometašice postale prvakinje Evrope! (VIDEO)

Piše: Reprezentacija.me 1.2k pregleda Dodaj komentar

Nezaboravnih 80 minuta u Beogradu, u punoj beogradskoj Areni i trijumf naših “Lavica” nad Norveškom 34:31!

Najefikasnije u našem timu bile su Milena Raičević (tada Knežević) sa 10 pogodaka, odnosno Katarina Bulatović sa osam golova.

Norveška – Crna Gora 31:34 (11:12, 13:12, 4:4, 3:6)

Beograd – „Kombank arena”. Gledalaca: 8.000. Sudije: Marin i Garsija (Španija). Sedmerci: Norveška 4 (2), Crna Gora 4 (4). Isključenja: Norveška 4, Crna Gora 14 minuta.

Norveška: Solberg, LUNDE-HARALDSEN (16 odbrana), Naes, Oftedal, ALSTAD 11 (1), Loke 5, BREJVANG 1, Lunde-Borgersen, Edin 4 (1), FRAFJORD, Bjerndalen 2, SULAND 3, RIGELHUT-KOREN 2, Gose 1, Jakobsen, HEREM 2.

Crna Gora: M. Vukčević, BARJAKTAROVIĆ (17 odbrana i dva sedmerca), MILJANIĆ 3, PAVIĆEVIĆ 2, Radičević 5, ĐOKIĆ 1, Despotović, Jovanović 2, A. BULATOVIĆ 2, Klikovac, S. Vukčević, Tošković, Nikčević, Lazović 1, K. BULATOVIĆ 8 (3), KNEŽEVIĆ 10 (1).

Prisjetimo se kako je bilo u poslednjim minutima meča, koji je odigran prije tačno četiri godine:

KLJUČNE RIJEČI: , , ,