Piše: Vladan 845 pregleda Dodaj komentar

Dukla je u 15. kolu češkog prvenstva ostvarila ubjedljivu pobjedu, zahvaljujući crnogorskom fudbaleru Urošu Đuranoviću.

Dukla je kao domaćin savladala Mladu Boleslav rezultatom 4:1, a naš fudbaler postigao je dva gola.

Povela je Dukla u 3. minutu, a onda je Đuranović udvostručio prednost tri minuta posle.

Smanjili su gosti u 26. minutu, da bi Dukla u 51. minutu stigla do gola za 3:1. Četvrti gol za Duklu, a drugi na meču, Đuranović je postigao u 70. minutu.

Bivši igrač Dečića i Iskre ovog ljeta je prešao u mladi tim Dukle, da bi ga prekomandovali u seniorsku ekipu, za koju je odigrao sedam mečeva i postigao dva gola.

Dukla se nalazi na sredini tabele, zauzima deveto mjesto sa 19 bodova.

Nakon današnje pobjede, Uroš i saigrači su na zanimljiv način proslavili pobjedu u svlačionici.